Western show

Pro firmy a organizace nabízíme pořádání HORSE WESTERN SHOW - jedinečný zážitek pro děti i dospělé. Až tři profesionální vystoupení denně s kvalitním ozvučením, doprovodnou hudbou, komentářem a filmovými efekty.

Get Adobe Flash player

Naše Horse Western Show vznikla na základě poptávky velkého obchodního centra, které chtělo oslavit výročí své existence neobyčejnou kulturní akcí. Ohlasy na vystoupení s živými zvířaty byly opravdu nečekaně pozitivní a přivedlo nás k myšlence i nadále provozovat westernovou show jako profesionální aktivitu stáje. Vystupuje minimálně 6 koní, několik kovbojů, kovbojek a kankánových tanečnic v aréně pod širým nebem.

JEDNÁ SE O VYSTOUPENÍ, KTERÉ VÁS NAPROSTO POHLTÍ SVÝM NEOBYČEJNÝM STYLEM, ŠPIČKOVOU VÝPRAVOU A GRADUJÍCÍM DOPROVODEM.

Účinkující vystupují ve westernových a kankánových kostýmech. Za doprovodu stylové hudby jezdci a koně předvádějí úžasné spojení zvířete a člověka. Nechybí atmosféra divokého západu, obohacená něžnými stvořeními a kankánovým tancem.

Dle dohody s objednatelem jsou do vystoupení zapojeny i soutěže pro děti , a ze zkušenosti víme, že některé disciplíny lákají i dospěláky. Při vystoupení je použita řada rekvizit, například oštěp, bič, luk, vlajky, dým, pistole, šavle, lasa, oheň, dřevěný kůň a řada dalších.

ROZHODNĚ TO STOJÍ ZA VIDĚNÍ!

 

Nejbližší akce

Název Koná se

Sponzoři stáje KarolínaPodporují nás

Podporujeme